גם אתם תהיתם לעצמכם מה זה הבתים הצבעוניים האלו בתל אביב?
אם יצא לכם להסתובב וראיתם בתים בצבעים בתל אביב, אתם לא הוזים. זהו קונספט ייחודי של בתים שמשמשים כבנייני משרדים. בתים בצבעים שונים זה מראה מקובל בעולם ונפוץ במקומות מסיימים. בתל אביב זהו מחזה קצת חריג בנוף האורבני, ומושך את העין. לא הרבה אנשים מודעים לרעיון מאחורי הבתים האלו. אנו נעשה לכם סדר בנושא ונסביר לכם מהם הבתים המסתוריים האלו, ואיך תוכלו למצוא משרד להשכרה בתל אביב באחד מהבניינים האלו.

פרויקט ייחודי בתל אביב
פרויקט בתים בצבעים בתל אביב כולל חמישה צבעים של בתים. ירוק, צהוב, אדום, ורוד וסגול כל בניין צבוע כולו בצבע אחד וממוקם באזור שונה בעיר. הפרויקט הוקם בשנת 2012 על ידי חברת רום כנרת שייצרה קונספט ייחודי של משרדים באווירה אחרת. כל הבניינים בצבעים משמשים כמשרדים בסך הכולל של 12,000 מ”ר. המשרדים נבנים ומתואמים אישית לפי הצרכים של הלקוחות ברמת שיפוץ גבוהה מאוד. רוב המשרדים מיועדים לחברות הייטק וסטארט אפ שמחפשות משרדים ייחודיים. כל בניין מציע גם שטחים ציבוריים לטובת המשרדים כמו חדרי כושר, חדרי משחקים וגג שמאפשר פעולות חברה.

בתים בצבעים – הבית הירוק
הבית הירוק ממוקם ברחוב מיקוניס 5 תל אביב. בניין משרדים שיושב בסמוך למחלף לה גווארדיה, ולכן נוח להגעה וקרוב לצירים ראשיים, ובמרחק הליכה מתחנת רכבת ההגנה. הבניין מציע לשוכרים חדרי משחקים ומנוחה ציבוריים, וגג רחב שמאפשר מפגשים ומסיבות לשוכרים.

בתים בצבעים – הבית הצהוב
הבית הצהוב ממוקם ברחוב בית אלפא 19 תל אביב. בניין משרדים בשכונת מונטיפיורי שבולט לכל מי שמגיע לתל אביב ומסתכל מערבה בין מחלף יצחק שדה לגשר שדרות יהודית. לשוכרים יש גישה לגג מרהיב שיכול לשמש לאירועי חברה שונים.

בתים בצבעים – הבית הורוד
הבית הורוד ממוקם ברחוב אלנבי 113 תל אביב. בניין משרדים הגדול ביותר בשטחו, שם תוכלו לשכור שטחים גדולים בהתאמה אישית. הבניין נמצא במתחם העסקים הכי נחשק בתל אביב, במתחם רוטשילד. האזור כולל עסקים רבים, מסעדות, ברים, בתי קפה וחיי לילה שלא פוסקים. לשוכרים יש גישה לחניון, חדרי משחקים משותפים וגג עם נוף לים ששופץ ברמה גבוהה מאוד.

בתים בצבעים – הבית האדום
הבית האדום ממוקם ברחוב יקנעם 3 תל אביב. הבית האדום הוא הראשון בסדרת הבתים בצבעים בתל אביב. בניין משרדים שממוקם בשכונת נחלת יצחק בסמוך לרחוב יגאל אלון. השוכרים בקומת הקרקע זוכים בלופט ייחודי עם עיצוב תעשייתי. כמו כן ישנו חדר כושר שנגיש לכל השוכרים. הבניין נגיש לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת רכבת ארלוזורוב.

בתים בצבעים – הבית הסגול
הבית הסגול ממוקם ברחוב הרכבת 68 תל אביב. בניין משרדים בסמוך למחלף לה גווארדיה והתחנה המרכזית הישנה בתל אביב. בעבר השכונה הייתה מוקד לצרות, אך בשנים האחרונות האזור משתפר והופך להיות מבוקש על ידי הנדל”ן העסקי. מגדל המשרדים אלקטרה סיטי שנמצא בסמוך לבית הסגול הוא דוגמה מצוינת למהפך שהסביבה עושה. הדיירים זוכים בגישה נוחה לצירים ראשיים, ומרחק הליכה מתחנת רכבת ההגנה.

משרדים להשכרה בבתים בצבעים בתל אביב
אם ברצונכם להיות חלק מהפרויקט של בתים בצבעים ולשכור משרד באחד מהמתחמים אנו ב zuz יועצי נדל”ן כאן בשביל לעזור לכם. משרדים להשכרה לחברות הייטק, סטארטאפ, פרסום, אדריכלות, סייבר ועוד. אנו נעזור לכם למצוא את המשרד המושלם בשבילכם, עם התאמה מקסימלית לצרכים שלכם.